Muğlalı Küçük Kızlar Türki̇ye Fi̇nalleri̇ne Yükseldi̇

MENTEŞE CUMHURİYET ORTAOKULU’NUN GURURU OLAN KÜÇÜK KIZ HOKEY TAKIMI, 9-13 MAYIS 2024 TARİHLERİ ARASINDA ANTALYA ALANYA’DA DÜZENLENEN OKUL SPORLARI KÜÇÜK KIZLAR HOKEY TÜRKİYE YARI FİNALLERİ’NDE GÖZ KAMAŞTIRAN BİR PERFORMANS SERGİLEDİ.

Muğlalı Küçük Kızlar Türki̇ye Fi̇nalleri̇ne Yükseldi̇
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 13.05.2024
3
A+
A-

Menteşe Cumhuriyet Ortaokulu’nun gururu olan Küçük Kız Hokey Takımı, 9-13 Mayıs 2024 tarihleri arasında Antalya Alanya’da düzenlenen Okul Sporları Küçük Kızlar Hokey Türkiye Yarı Finalleri’nde göz kamaştıran bir performans sergiledi. Menteşe Cumhuriyet Ortaokulu, 4 karşılaşmada 2 galibiyet ve 2 beraberlik alarak namağlup bir şekilde Türkiye Şampiyonası Finallerine yükselmeye hak kazandı.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Menteşe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Öğrencilerimizin azimli mücadelesi ve emeği geçen herkesin destekleriyle elde edilen bu başarı, Menteşe Cumhuriyet Ortaokulu ailesini gururlandırdı. Takımımızı ve onları yetiştirenleri gönülden tebrik ediyor, Türkiye Şampiyonası Finallerinde de aynı başarıyı sürdürmelerini diliyoruz. Takımımızın bu önemli başarısı, okulumuzun spor alanındaki potansiyelini bir kez daha kanıtlamıştır. Tüm sporcularımızı ve teknik ekibi tebrik eder, finallerdeki mücadelelerinde başarılar dileriz” ifadelerine yer verildi.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.