Klasi̇k Otomobi̇l Tutkunları Bodrumda Buluştu

MUĞLA’NIN BODRUM İLÇESİNDE BU YIL 26’CISI DÜZENLENEN BATI ANADOLU RALLİSİNE KATILAN KLASİK OTOMOBİLLER GÖZ KAMAŞTIRDI. MİLYON DOLARLIK OTOMOBİLLER YALIÇİFLİK’DEN START ALDI

Klasi̇k Otomobi̇l Tutkunları Bodrumda Buluştu
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 01.06.2024
671
A+
A-

Muğla’nın Bodrum ilçesinde bu yıl 26.’sı düzenlenen Batı Anadolu Rallisi’ne katılan klasik otomobiller göz kamaştırdı. Milyon dolarlık otomobiller Yalıçiflik’ten start aldı.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Bodrum’da yaz sezonu öncesi her yıl düzenlenen Batı Anadolu Rallisi Yalıçiflik’ten start aldı. Bir birinden klasik 85 otomobilin katıldığı ralliye turistlerde yoğun ilgi gösterdi. Hapimag Sea Garden Otel’den start alan milyon dolarlık otomobilleri turistlerde yakından inceleme fırsatı buldu. Bazı klasik otomobillerin fiyatı ise dudak uçuklattı. Milyon dolarlık klasik araçlarla turistler fotoğraf çektirmek için bir birbirleriyle yarıştı.

Klasik Otomobilciler Kulüp Başkanı Sencer Sivridağ, bu yılın ikinci rallisi olduğunu ifade ederek “7’den 70’e tüm katılımcılarla inşallah Bodrum’un bu güzel yollarından kazasız belasız 2 gün geçireceğiz. Güzel bir yarış bizi bekliyor” şeklinde konuştu.

Hapimag Sea Garden Otel Operasyon Müdürü İlker Adaş ise, “Bizim için çok önemli bir yarış, otelimizin 30’uncu yılı. Bizim için çok önemli olan bu yılda. Böylesine güzel bir organizasyonla 4. kez ev sahipliği yapmaktan büyük bir mutluluk duymaktayız. Tesisimiz doğal ve sürdürülebilir bir tesis. Umarı sürdürülebilir bir şekilde klasik otomobil rallisini nice seneler düzenlemeye devam edebiliriz. Bir birinden klasik 85 otomobil yarışacak. Otomobiller bizi tarihi bir yolculuğa götürüyor” dedi.

Kıyasıya rekabetin yaşanacağı yarışlar 2 Haziran akşamı gala gecesinde yapılacak olan ödül töreniyle son bulacak.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.