Kaymakam Aktaş Özel Sporcuları Ağırladı

ORTACA ŞEHİT MEHMET KAYA HALK EĞİTİM MERKEZİ BÜNYESİNDE YÜZME EĞİTİMİ ALAN ÖZEL SPORCULAR MADALYALARIYLA ORTACA KAYMAKAMI KENAN AKTAŞ’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

Kaymakam Aktaş Özel Sporcuları Ağırladı
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 05.06.2024
2
A+
A-

Ortaca Şehit Mehmet Kaya Halk Eğitim Merkezi bünyesinde yüzme eğitimi alan özel sporcular madalyalarıyla Ortaca Kaymakamı Kenan Aktaş’ı makamında ziyaret etti.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Mayıs ayı sonunda Kayseri’de düzenlenen Özel Sporcular Yüzme Türkiye Şampiyonası’nda aldıkları Türkiye şampiyonlukları ile hemşehrilerini gururlandıran özel sporcular antrenörleri ile birlikte Ortaca Kaymakamı Kenan Aktaş’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete ilişkin bilgi veren yüzme antrenörü Soner Çetin yaptığı açıklamada, “Sporcularımız, 28-29 mayıs tarihlerinde Kayseri’de düzenlenen Özel sporcular yüzme Türkiye şampiyonasında, 9 Türkiye birinciliği, 3 Türkiye ikinciliği, 3 Türkiye üçüncülüğü kazanarak toplamda 15 Türkiye şampiyonluğu ile yarışları tamamlamışlardır. Ayrıca özel sporcularımız Ecrin Doğan ve Melih Yıldırım Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu (TOSSFED) Milli Takım seçme barajlarını aşarak düzenlenecek olan Özel Sporcular Yüzme Türkiye Şampiyonası seçmelerine katılmaya hak kazandılar” dedi.

Kendilerine destek olan herkese teşekkür eden Çetin, “Bu başarıyı yakalamamızda özellikle tüm süreçte sporcularımızı takip ederek bizi yüreklendiren Kaymakamımız Kenan Aktaş’a, Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı Halk Eğitim Müdürümüz İsmail Yurt’a ve çalışmalarda bizden desteğini esirgemeyen Ortaca Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Murat Sözgen’e ve tüm havuz personellerine şükranlarımızı sunuyoruz. Bir başarı sadece antrenörün başarısıyla değil kolektif çalışmayla geliyor. Devletimizin bu özel öğrencilere olan yaklaşımı bizi çalışmalarımızda bir kat daha yüreklendiriyor” diye konuştu.

Ortaca Kaymakamı Kenan Aktaş da özel sporculara ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.