Muğlada Gönüllü Gençler Köy Okulları İçi̇n Kalem Topladı

MUĞLA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDEKİ MUĞLA ULUSLARARASI GENÇLİK MERKEZİ, GÖNÜLLÜ GENÇLERİ İLE BİRLİKTE KÖY OKULLARI VE İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLER İÇİN ANLAMLI BİR ETKİNLİK DÜZENLEDİ.

Muğlada Gönüllü Gençler Köy Okulları İçi̇n Kalem Topladı
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 10.06.2024
1
A+
A-

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Muğla Uluslararası Gençlik Merkezi, gönüllü gençleri ile birlikte köy okulları ve ihtiyaç sahibi öğrenciler için anlamlı bir etkinlik düzenledi.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Muğla genelinde gerçekleştirilen TYT ve AYT sınavlarından çıkan öğrencilerden kalem toplandı. Bu etkinlik, köy okullarındaki öğrenciler ve ihtiyaç sahibi öğrencilere kalem sağlamak amacıyla düzenlendi. Gençlik Çalışanları ve gönüllü gençlerin katkılarıyla toplanan kalemler, 2024-2025 Eğitim ve Öğretim yılı için belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilere hediye edilecek.

Gençlik Hizmetleri Müdürü Münir Özalp, etkinlik hakkında yaptığı açıklamada, “ÖSYM’nin yaptığı her sınav sonrası sınava girenlerden gençlik liderlerimiz ve gönüllü gençlerimizle okullarımızda kalem toplama etkinliği düzenliyoruz. Toplanan kalemler adrese teslim ihtiyaç sahibi öğrencilere ve köy okullarımıza ulaştırılıyor. Emeği geçen bütün gençlerimizi kutlar, kalemlerini hediye edenlere de teşekkür ederiz” dedi.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.