Ulada Hıdırellez Ve 19 Mayıs Coşkusu

MUĞLA’NIN ULA İLÇESİNDE, ÖĞRENCİLERE YÖNELİK DÜZENLENEN HIDIRELLEZ VE 19 MAYIS ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA ŞENLİKLER HEYECAN DOLU ANLARA SAHNE OLMAYA DEVAM EDİYOR.

Ulada Hıdırellez Ve 19 Mayıs Coşkusu
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 09.05.2024
2
A+
A-

Muğla’nın Ula ilçesinde, öğrencilere yönelik düzenlenen Hıdırellez ve 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında şenlikler heyecan dolu anlara sahne olmaya devam ediyor. Ula ilçesinde gerçekleştirilen Hıdırellez etkinliğinde, çocuklar müzik eşliğinde keyifli dakikalar geçirdi.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Ula Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yağmur Küçük, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Ula Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak 19 Mayıs haftasına erken bir başlangıç yaparak çalışmalarımıza başladık. Bu çerçevede, lise öğrencilerimizle birlikte konser etkinliği düzenliyoruz. Aynı zamanda spor etkinlikleri ve sanatsal faaliyetlerle gençlerimizin katılımını sağlıyoruz. Amacımız, gençlerimizle birlikte 19 Mayıs’ı coşkuyla kutlamak. Bu süreçte katkı sağlayan tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Ula’da düzenlenen etkinlikler, gençlerin ve katılımcıların keyifli vakit geçirmesine imkan sağlarken, birlik ve dayanışma ruhunu da ön plana çıkarıyor. Şenliklerin hafta boyunca devam edeceği açıklandı.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.