Ulada Gençler Spor Ve Sanata Doyuyor

ULA KAYMAKAMLIĞI VE ULA GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDE DÜZENLENEN SANATSAL VE SPORTİF FAALİYETLER, GENÇLER VE ÇOCUKLAR İÇİN VERİMLİ ZAMAN GEÇİRME FIRSATI SUNUYOR.

Ulada Gençler Spor Ve Sanata Doyuyor
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 20.05.2024
2
A+
A-

Ula Kaymakamlığı ve Ula Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen sanatsal ve sportif faaliyetler, gençler ve çocuklar için verimli zaman geçirme fırsatı sunuyor. Bocce, bisiklet, karate, futbol ve basketbol gibi sportif etkinliklerin yanı sıra, sanat atölyeleri de çocuklar ve gençler tarafından büyük ilgi görüyor.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Her hafta farklı etkinlik programlarıyla mahallelerde düzenlenen farkındalık turnuvaları ve gençlik çalışmaları, sportif branşların tanıtılmasının yanı sıra, sanatsal etkinliklerle çocukların akademik başarılarına da destek oluyor.

Ula Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yağmur Küçük, “Ula’da çocukların ve gençlerin sporla tanışmalarına imkan sağlarken, sanatsal etkinliklerle de zamanlarını verimli geçirmelerini sağlıyoruz. Bizlere sportif faaliyetlerde ve atölye çalışmalarında koordinasyonda yer alan antrenörümüz Yasemin Miski ve Muğla İl Müdürümüz Musa Kazım Açıkbaş’a desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Ula’da düzenlenen bu etkinlikler, çocuklar ve gençlerin hem fiziksel hem de sanatsal gelişimlerine katkıda bulunarak, onların daha bilinçli ve başarılı bireyler olarak yetişmelerine yardımcı oluyor.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.