Tom, Di̇ck Ve Harry İzleyi̇ci̇leri̇ Kahkahaya Boğdu

MENTEŞE BELEDİYE TİYATROSU OYUNCULARI TARAFINDAN SAHNELENEN ‘TOM, DİCK VE HARRY’ ADLI KOMEDİ OYUNU, MSKÜ ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ’NDE İZLEYİCİLERLE BULUŞTU. YÖNETMENLİĞİNİ ÖNDER ÇAKIR’IN YAPTIĞI BU İKİ PERDELİK OYUN, SALONU DOLDURAN SANATSEVERLERE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTI.

Tom, Di̇ck Ve Harry İzleyi̇ci̇leri̇ Kahkahaya Boğdu
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 28.05.2024
1
A+
A-

Menteşe Belediye Tiyatrosu oyuncuları tarafından sahnelenen ’Tom, Dick ve Harry’ adlı komedi oyunu, MSKÜ Atatürk Kültür Merkezi’nde izleyicilerle buluştu. Yönetmenliğini Önder Çakır’ın yaptığı bu iki perdelik oyun, salonu dolduran sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Ray ve Michael Cooney tarafından yazılan oyun, çocuk evlat edinmek için yasal onay almaya çalışan bir çiftin başına gelen talihsiz ve komik olayları konu alıyor. İzleyiciler, iki saat süren bu komedi ile gülmekten kırıldı geçirdi.

Oyun sırasında sahnede sergiledikleri performansla büyük beğeni toplayan oyuncular, izleyiciler tarafından uzun süre ayakta alkışlandı. Menteşe Belediye Başkan Yardımcısı Merve Fidem Barut da oyunu vatandaşlarla birlikte izledi ve oyuncuları tebrik etti.

Başkan Yardımcısı Barut, oyunun ardından yaptığı konuşmada, “Sanatın ve kültürün birleştirici gücünü bir kez daha yaşadık. Menteşe Belediye Tiyatrosu’na ve bu güzel oyunu sahneleyen tüm oyuncularımıza teşekkür ediyorum. Bu tür etkinliklerle hemşehrilerimize keyifli anlar yaşatmaya devam edeceğiz” dedi.

’Tom, Dick ve Harry’, hem konusuyla hem de oyuncuların başarılı performanslarıyla izleyicilere eğlence dolu anlar yaşatarak, tiyatro severler için unutulmaz bir deneyim sundu.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.