Şi̇şme Bottaki̇ 31 Düzensi̇z Göçmen Yakalandı
MUĞLA’NIN BODRUM İLÇESİ AÇIKLARINDA 8’İ ÇOCUK 31 GÖÇMEN YAKALANDI.
![Şi̇şme Bottaki̇ 31 Düzensi̇z Göçmen Yakalandı](https://www.bodrumsokakhaber.com/wp-content/uploads/2024/06/sisme-bottaki-31-duzensiz-gocmen-yakalandi_1270668.jpg)
Muğla’nın Bodrum ilçesi açıklarında 8’i çocuk 31 düzensiz göçmen yakalandı.
Bodrum açıklarında görevli Sahil Güvenlik Gemisi (TCSG-94) ve Sahil Güvenlik Botu (KB-110) tarafından tespit edilen hareketli lastik bot durdurularak içerisindeki 23 düzensiz göçmen ile beraberinde 8 çocuk yakalandı. Karaya çıkarılan göçmenler, işlemlerinin ardından Muğla İl Göç İdaresi Müdürlüğü’ne gönderildi.
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum