Ortaca Bi̇si̇klet Festi̇vali̇ Başlıyor

ORTACA BİSİKLET FESTİVALİ BAŞLIYOR

Ortaca Bi̇si̇klet Festi̇vali̇ Başlıyor
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 24.05.2024
4
A+
A-

Bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilecek olan Hürpedal Ortaca Bisiklet Festivali ile ilgili çalışmalar tamamlandı. Ortaca Belediye Başkanı Evren Tezcan, Türkiye’nin farklı noktalarından Ortaca’ya gelen 330 bisikletçiye başarılar diledi.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Ortaca Belediye Başkanı Evren Tezcan ve Belediye Başkan Yardımcıları, 9. Hürpedal Ortaca Bisiklet Festivali öncesi, Sarıgerme Günübirlik Tesisleri’nde misafir olan katılımcılara başarılar diledi. Festivalde, Türkiye’nin dört bir yanından yaklaşık 330 bisikletçinin katılımıyla 3 gün sürecek olan yarışmaların başlayacağı belirtildi.

Farklı şehirlerden Ortaca’ya gelen katılımcılar, Belediye Başkanı Evren Tezcan’a duyduğu memnuniyetlerini dile getirdi. Başkan Tezcan, katılımcılara festival salahiyetleriyle ilgili olarak güzel bir deneyime sahip olacaklarını ve Ortaca’nın güzelliklerini görme fırsatı bulacaklarını belirtti.

Ortaca Belediyesi, festival boyunca misafir olan katılımcılara gerekli tüm destek ve hizmetleri sunmaya hazır olduklarını ifade etti. Festival, 3 gün sürecek olan yarışmalarla dolu bir programa sahip olacak.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.