Musi̇ad Muğla Şubesi̇ni̇n ‘Dış Ti̇caret Eği̇ti̇m Serti̇fi̇kaları Veri̇ldi̇

MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ (MÜSİAD) MUĞLA ŞUBESİNİN DÜZENLEDİĞİ ‘DIŞ TİCARET EĞİTİMİ’ PROGRAMI SONA ERDİ.

Musi̇ad Muğla Şubesi̇ni̇n ‘Dış Ti̇caret Eği̇ti̇m Serti̇fi̇kaları Veri̇ldi̇
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 11.06.2024
3
A+
A-

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Muğla şubesinin düzenlediği ‘Dış Ticaret Eğitimi’ programı sona erdi. Dış Ticaret Eğitimine katılan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencilerinin sertifikaları düzenlenen tören il verildi.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Muğla Şubesi’nin Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA)’ya sunduğu 2023 Teknik Destek Projesi çerçevesinde üyelerine ‘Dış Ticaret Eğitim ve Danışmanlık Hizmeti’ 20-31 Mayıs tarihleri arasında yapıldı.

MÜSİAD Muğla Şubesi tarafından üyelerinin dış ticaret konusunda bilgi ve tecrübelerinin arttırılmasına yönelik GEKA’ya sunulan 2023 teknik destek programı çerçevesinde sunulan proje desteklenmeye değer projeler arasında yer almıştı. MÜSİAD üyeleri ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde okuyan öğrenciler için verilen ‘Dış Ticaret Eğitimi ve Danışmanlık Hizmeti’ eğitimine 25 öğrenci ve 9 firma katıldı.

Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından belirlenen Eğitim ve Danışmanlık firması tarafından MÜSİAD Muğla Şubesi binasında 10 gün boyunca veriler eğitimler sonrası eğitim alan Üniversite öğrencilerinin sertifikaları düzenlenen tören ile verildi.

Sertifika töreninde öğrenciler ile bir araya gelen MÜSİAD Muğla Şube Başkanı Nevzat Aykaç, sertifika almaya hak kazanan üye ve öğrencileri tebrik ederken, öğrencilerin aldıkları eğitim sonrası iş bulmaları konusunda Türkiye genelindeki MÜSİAD Şube Başkanları ile ikili görüşmeler de gerçekleştirdi. MÜSİAD Muğla Şube Başkanı Aykaç, “Güney Ege Kalkınma Ajansına sunduğumuz 2023 yılı Teknik Destek Programı proje başvurumuz kabul edilerek hem üyelerimize danışmanlık, hem de Türkiye’nin dört bir yanından Muğla’mıza Üniversite eğitimi için gelen öğrenci kardeşlerimize dış ticaret konusunda eğitim verdik. Eğitim sonunda düzenlediğimiz sertifika töreninde eğitim alan öğrenci kardeşlerimiz ile bire bir görüşme yaparak onların bundan sonraki iş yaşamlarına katkı sunmayı hedefledik. MÜSİAD Muğla Şubesi olarak bu tür eğitim programlarımızı bugün olduğu gibi gelecekte de sürdüreceğiz” dedi.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.