Muğlada Üni̇versi̇te Öğrenci̇leri̇ Çocuklara Ti̇yatro Oyunu Sergi̇ledi̇

MUĞLA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDEKİ MUĞLA ULUSLARARASI GENÇLİK MERKEZİ GÖNÜLLÜ GENÇLERİ ÇOCUKLARA MÜZİKLİ ÇOCUK TİYATROSU SERGİLEDİ.

Muğlada Üni̇versi̇te Öğrenci̇leri̇ Çocuklara Ti̇yatro Oyunu Sergi̇ledi̇
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 29.04.2024
2
A+
A-

Muğla Gençlik ve Spor il Müdürlüğü bünyesindeki Muğla Uluslararası Gençlik Merkezi gönüllü gençleri çocuklara müzikli çocuk tiyatrosu sergiledi.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Miniklerin Uluslararası Gençlik Merkezi’nde çocuk oyunlarıyla eğlenceli vakit geçirdi. “Masallar Diyarı” adlı oyun çocuklar için sahnelendi. Gençlik Merkezinde gerçekleştirilen bu etkinlikler kültürel gelişime katkıda bulunmanın yanı sıra ailelerin de keyifli zaman geçirmelerini sağlıyor. Minikler “Masallar Diyarı ” adlı tiyatro oyununu da büyük bir ilgiyle izledi.

Öğrencilerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Muğla Uluslararası Gençlik Merkezi Müdürü Dr. Oktay Tavas, “Yürüttüğümüz çocuk tiyatroları ile asıl amacımız, çocuklarımızı özellikle sanatla ve tiyatroyla buluşturmak. Onlara bir şeyler aşılayabilmek, sahne sanatlarını sevdirebilmek istiyoruz. İlerleyen yaşlarında kendilerine ışık olmanın zeminini oluşturmayı hedefliyoruz.” dedi.

Tiyatro ve Drama Eğitmeni Bahar Evran” Bugün burada çocuklarımızla olmaktan çok keyif aldık. 3 ay önce gönüllü gençlerimizle birlikte müzikli çocuk tiyatro oyununu hazırladık. Çocuklarımızın izlerken yüzlerindeki mutluluğunu görmek bizleri çok mutlu etti. Bize desteklerini esirgemeyen Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ve Gençlik çalışanlarımıza çok teşekkür ederim” dedi.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.