Muğlada Hafızlık Kursu Öğrenci̇leri̇ Yıl Sonu Etki̇nli̇ği̇nde Buluştu

MUĞLA MENTEŞE HACI BEKİR ÇIĞLI HAFIZLIK KUR’AN KURSU HAZIRLIK SINIFI ÖĞRENCİLERİ, YIL SONU PROGRAMI DÜZENLEDİ. MUĞLA İL MÜFTÜLÜĞÜ KONFERANS SALONUNDA GERÇEKLEŞEN ETKİNLİK, SINIF HOCALARI ÜMMÜ GÜLSÜM SOYMAN TARAFINDAN ORGANİZE EDİLDİ.

Muğlada Hafızlık Kursu Öğrenci̇leri̇ Yıl Sonu Etki̇nli̇ği̇nde Buluştu
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 10.06.2024
3
A+
A-

Muğla Menteşe Hacı Bekir Çığlı Hafızlık Kur’an Kursu Hazırlık Sınıfı öğrencileri, yıl sonu programı düzenledi.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Öğrencilerin Kur’an tilaveti ile başlayan programın açılışında konuşan Muğla İl Müftüsü Yaşar Çapçı, Bekir Çığlı Hafızlık Kız Kur’an Kursu’nun Menteşe özelinde ve Muğla genelinde bir marka değeri taşıdığını vurguladı. Çapçı, her sene kız hafız öğrenciler yetiştiren kursun bu başarısında büyük özveri gösteren Kurs Müdürü Hamide Fit başta olmak üzere, kurs hocalarını, öğrencileri ve velileri tebrik etti.

Menteşe İlçe Müftüsü Dr. Ertuğrul Akın da yapılan çalışmalardan bahsederek, Menteşe’de eğitim veren hafızlık kurslarının işleyişlerini anlattı. Kurs Müdürü Hamide Fit ise bir yıllık süreçte öğrencilerin hazırlık sınıfında neler yaşadıklarını ve hafızlığa geçiş süreçlerini aktardı.

Programda ayrıca öğrenciler ilahiler, şiirler ve drama gösterileri ile renkli görüntüler oluşturdu. Etkinlik, öğrencilere belge ve hediye takdimi ile sona erdi.

Muğla İl Müftülüğü konferans salonunda gerçekleşen etkinliğe, Muğla İl Müftüsü Yaşar Çapçı, Menteşe İlçe Müftüsü Dr. Ertuğrul Akın, Kur’an Kursu Müdürü Hamide Fit, kurs hocaları ve veliler katıldı.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.