Muğlada Hac Semi̇neri̇ Düzenlendi̇

2024 HACCI ÇERÇEVESİNDE MUĞLA İL MÜFTÜLÜĞÜ HAC VE UMRE HİZMETLERİ ŞUBESİ TARAFINDAN MUĞLA MENTEŞE VE ULA İLÇELERİNDEN KUTSAL TOPRAKLARA GİDECEK VATANDAŞLAR İÇİN HAC SEMİNERİ DÜZENLENDİ.

Muğlada Hac Semi̇neri̇ Düzenlendi̇
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 26.04.2024
2
A+
A-

Muğla İl Müftülüğü Hac ve Umre Hizmetleri Şubesi tarafından Menteşe ve Ula ilçelerinden kutsal topraklara gidecek vatandaşlar için Hac semineri düzenlendi.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Muğla İl Müftülüğü Konferans salonunda Kur’an Tilaveti ile başlayan seminerde ilk olarak Muğla İl Müftüsü Yaşar Çapçı “Uygulamalı Hac İbadeti “ konusunu adaylara anlattı.

Hac ibadetinde yapılması gerekenler konusunda bilgi veren Müftü Çapçı tecrübelerini Hacı adayları ile paylaştı. Müftü Çapçı’nın ardından Hac ve Umre Şube Müdürü Muhammed Yatğın tarafından “Hac Yolculuğundan Önce Maddi ve Manevi Hazırlık” konusunu işleyerek Hacı adaylarını bilgilendirdi.

Günün son seminerinde İl Müftü Yardımcısı Sema Özbakış tarafından ise “Hac ve Umrede Bir Arada Yaşama Bilinci” konusunu işledi. Haccın milyonlarca insanın bir arada ibadet ettiği bir toplanma olduğunun altını çizen Özbakış, bu ibadette sabrın önemine değindi.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.