Muğlada Engelli̇ Bi̇reyler Kültür Sanat Çalışmalarına Katılıyor

MUĞLA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDEKİ FAALİYETLERİNİ SÜRDÜREN MUĞLA ULUSLARARASI GENÇLİK MERKEZİNDE EĞİTMENLER VE GÖNÜLLÜ GENÇLER HER HAFTA ENGELLİ BİREYLERLE BİR ARAYA GELEREK KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ DÜZENLİYORLAR.

Muğlada Engelli̇ Bi̇reyler Kültür Sanat Çalışmalarına Katılıyor
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 25.04.2024
4
A+
A-

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki faaliyetlerini sürdüren Muğla Uluslararası Gençlik Merkezi’nde eğitmenler ve gönüllü gençler her hafta engelli bireylerle bir araya gelerek kültür sanat etkinlikleri düzenliyor.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Gençlik merkezinde oluşturulan atölyeler ile engelli bireyler zamanlarını verimli ve üreterek geçiriyor. Gençlik merkezinde gönüllü gençlerinde yapmış olduğu sosyal sorumluluk projelerine aktif katılan öğrenciler bu tür farkındalık faaliyetlerle hem öğreniyor hem de eğlenceli vakit geçiriyor. Müzik etkinliklerinden resim seramik ebru çalışmalarının yanı sıra tiyatro drama çalışmaları ile engelli bireylerin gelişimlerine katkıda bulunuluyor.

Faaliyetlere aktif katılım sağlayan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi gönüllü gençlerinden Okan Ekmece “Gönüllü olarak haftanın iki günü gençlik merkezine geliyorum. Burada olmaktan çok mutluyum. Engelli bireylerimizle birlikte birçok sanat atölye çalışmaları yapıyorum. Onlarla birlikte hem öğreniyoruz, hem eğleniyoruz” dedi.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.