Muğlada Arapça Kursu Serti̇fi̇ka Töreni̇ Gerçekleşti̇ri̇ldi̇

MUĞLA İL MÜFTÜLÜĞÜ VE MUĞLA ULUSLARARASI GENÇLİK MERKEZİ İŞ BİRLİĞİYLE DÜZENLENEN ARAPÇA KURSU, YIL SONU KAPANIŞ PROGRAMIYLA SONA ERDİ.

Muğlada Arapça Kursu Serti̇fi̇ka Töreni̇ Gerçekleşti̇ri̇ldi̇
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 09.06.2024
6
A+
A-

Muğla İl Müftülüğü ve Muğla Uluslararası Gençlik Merkezi iş birliğiyle düzenlenen Arapça kursu, yıl sonu kapanış programıyla sona erdi.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Muğla İl Müftülüğü Vaizi ve Gençlik Koordinatörü Cüneyt Çakır tarafından verilen A1 seviye Arapça kursunun kapanış programı, Kötekli Gençlik Merkezi’nde yapıldı. Program, Muğla Uluslararası Gençlik Merkezi Müdürü Dr. Oktay Tavas, İslâmî İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bülent Çelikel, Yazar ve Uzman Vaiz Mustafa Kılınç, Muğla İl Müftülüğü Vaizi ve Gençlik Koordinatörü Cüneyt Çakır ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Program kapsamında, kitap söyleşisi ve ikramlar yer aldı. Etkinliklerde samimi sohbetler edildi ve öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Programın sonunda, öğretmenler tarafından öğrencilere sertifikaları takdim edildi ve toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.

Programda konuşma yapan Dr. Oktay Tavas, Prof. Dr. Bülent Çelikel ve Mustafa Kılınç, kursun önemine ve öğrencilerin gösterdiği çabaya değindi. Öğrencilerin Arapça öğrenme konusundaki başarıları tebrik edildi ve kursun düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür edildi.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.