Msküde 7İnci̇ Geleneksel Kari̇yer Günleri̇

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ TARAFINDAN ÖĞRENCİLER İÇİN HAZIRLANAN ‘7’İNCİ GELENEKSEL KARİYER GÜNLERİ’ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Msküde 7İnci̇ Geleneksel Kari̇yer Günleri̇
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 06.05.2024
2
A+
A-

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından öğrenciler için hazırlanan ‘7’inci Geleneksel Kariyer Günleri’ gerçekleştirildi.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

2 gün süren etkinliğin açılışına MSKÜ Rektörü Prof. Dr. Turhan Kaçar, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hatice Hicret Özkoç, Muğla Sanayi ve Ticaret Odası (MUTSO) Başkanı Bülent Karakuş ile Meclis Başkanı Hüseyin Koray Özcan, akademisyenler, sektör temsilcileri ve öğrenciler katıldı.

Etkinlik çerçevesinde kamu ve özel sektör kuruluşları ile öğrenci toplulukları temsilcileri İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin kendilerine ayırdığı alanlarda stant açarak tanıtım yaptı. Programın açılış konuşmaları MSKÜ Rektörü Prof. Dr. Turhan Kaçar ile Fakülte Dekanı Prof. Dr. Hatice Hicret Özkoç tarafından yapıldı.

Kariyer Günlerinin 3’üncü oturumda Prof. Dr. Celil Çakıcı (Mersin Üniversitesi Turizm Fakültesi Öğretim Üyesi) genç araştırmacılara yönelik olarak ‘Sosyal Bilim Araştırmalarında Yöntem’ başlıklı bir seminer verdi.

4’uncü ve son oturumda ise ‘KPSS ve Kamuda Kariyer İmkanları’ başlıklı etkinlik düzenlendi. Moderatörlüğünü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Bayram Çoşkun’un yaptığı konferansta Abbas Eğriboyun (Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Müfettişi Yardımcısı), Gökhan Yalıncak (Muğla Vergi Dairesi Başkanlığı Gelir Uzman Yardımcısı) ve Durmuş Kömür (PEGEM Akademi Eğitmen) konuşmacı olarak yer aldı.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.