Mi̇las Sahi̇lleri̇ Yaz Sezonuna Hazırlanıyor

MİLAS BELEDİYESİ YAZ DÖNEMİNİN GELMESİYLE SAHİL MAHALLELERDE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ÇALIŞMALARLA BU ALANLARI YAZ SEZONUNA HAZIRLIYOR.

Mi̇las Sahi̇lleri̇ Yaz Sezonuna Hazırlanıyor
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 29.05.2024
4
A+
A-

Yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapan Milas’tın turistik mahallelerinde Milas Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından yaz sezonuna hazırlık çalışmaları tamamlanmak üzere.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Milas’ın Güllük, Boğaziçi, Kıyıkışlacık, Gürçamlar ve Bozbük Mahallelerinde gerçekleştirilen çalışmalarda Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler kepçe ve greyder ile sahillerde düzenleme yapıp gerekli görülen yerlerde kum serme işlemi gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi veren Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz, “İlçemiz yaz sezonunun gelmesiyle yerli ve yabancı turist misafirlerimize ev sahipliği yapıyor. Vatandaşlarımızın ve yabancı konuklarımızın sahillerimizde konforlu bir şekilde keyifle vakit geçirebileceği alanları hayata geçirmek için ekiplerimiz yoğun bir çalışma temposuyla faaliyetlerini gerçekleştiriyor. Ekiplerimiz Güllük, Boğaziçi, Kıyıkışlacık, Gürçamlar ve Bozbük Mahallelerimizde kepçe ve greyder ile sahillerde düzenleme yapıp gerekli görülen yerlerde kum serme işlemi gerçekleştirdi” dedi.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.