Mi̇las Beledi̇yesi̇ Sahi̇llerdeki̇ Çalışmalarını Tamamladı

MİLAS BELEDİYESİ YAZ DÖNEMİNİN GELMESİYLE SAHİLLERDE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ÇALIŞMALARI TAMAMLAYIP VATANDAŞLARIMIZIN HİZMETİNE SUNDU.

Mi̇las Beledi̇yesi̇ Sahi̇llerdeki̇ Çalışmalarını Tamamladı
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 10.06.2024
1
A+
A-

Muğla’nın gözde tatil merkezlerinden biri olan, yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapan ilçemizde Milas Belediyesi’ne bağlı ekipler gerçekleştirdiği çalışmalarla hem düzenli bir sahil hattı oluşturmak hem de vatandaşların keyifle vakit geçirebileceği alanları hayata geçirmek için yoğun çalışmalar gerçekleştirdi.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Ekipler, kepçe ve greyder ile sahillerde düzenleme yaparak gerekli görülen yerlerde kum serme işlemi gerçekleştirmesinin ardından şezlong ve şemsiyelerin kurulumunu tamamlayıp sahilleri vatandaşlarımızın kullanımına sundu.

Gerçekleştirilen çalışmalar hakkında konuşan Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz, “Yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapan ilçemiz sahillerinde yoğun çalışmalar gerçekleştirdik. Önceki günlerde sahillerde düzenleme yapıp gerekli görülen yerlerde kum serme işlemini tamamlayan ekiplerimiz sonrasında şezlong ve şemsiyelerin sahillere kurulumunu gerçekleştirerek vatandaşlarımızın hizmetine sundu. Yoğun ve özverili çalışmalarından dolayı ekiplerimize teşekkür ediyor, tüm misafirlerimizi güzel Milas’ımıza davet ediyorum” dedi.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.