Marmari̇ste Kültür Sanat Festi̇vali̇, Konserle Başladı

MUĞLA (İHA) – BU YIL ÜÇÜNCÜSÜ GERÇEKLEŞTİRİLEN MARMARİS ULUSLARARASI KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ, ALMAN-FRANSIZ-TÜRK DOSTLUK KONSERİ’YLE BAŞLADI.

Marmari̇ste Kültür Sanat Festi̇vali̇, Konserle Başladı
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 13.05.2024
7
A+
A-

Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Marmaris Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali, Alman-Fransız-Türk Dostluk Konseri’yle başladı.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Hemithea Tapınağı ve Kastabos Kutsal Alanı’ndan ilham alarak 11 Mayıs – 30 Haziran 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek Marmaris Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali (MKSF’24) Alman-Fransız-Türk Dostluk Konseri’yle başladı. Amicis Oda Müziği ve MAKSAD Oda Müziği topluluklarının yer aldığı konser Armutalan Kültür Merkezi’nde düzenlendi. Konseri Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü eşi Aylin Ünlü ile birlikte izledi. Sopranolar Dilan Ayata ve Aydan Genç’in sahne aldığı konserde sanatçılara, Quatuor A Cordes Amici ve MAKSAD Oda Müziği Topluluğu eşlik etti. Sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği iki bölümden oluşan dostluk konserinin organizasyonunu ise Gabriel Henriet ve Dr. Samir Gülahmedov üstlendi. Marmaris’in adını sanatla da duyuran festivalin bu anlamda çok önemli bir misyon üstlendiğini ifade eden Belediye Başkanı Acar Ünlü, tüm sanatseverleri bir buçuk ay devam edecek festivalin etkinliklerine davet etti.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.