Marmari̇sli̇ Mi̇lli̇ Futbolcu Marmari̇ste Açılışa Katıldı

TÜRK MİLLİ FUTBOL TAKIMI ORTA SAHA OYUNCUSU VE SÜPER LİG’DE BEŞİKTAŞ SPOR KULÜBÜ’NDE OYNAYAN MUĞLA’NIN MARMARİS İLÇESİNDE DOĞUP BÜYÜYEN SALİH UÇAN, ABLASININ GÜZELLİK MERKEZİNİN AÇILIŞINA KATILDI.

Marmari̇sli̇ Mi̇lli̇ Futbolcu Marmari̇ste Açılışa Katıldı
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 08.06.2024
0
A+
A-

Türk Milli Futbol Takımı orta saha oyuncusu ve Süper Lig’de Beşiktaş Spor Kulübü’nde oynayan Muğla’nın Marmaris ilçesinde doğup büyüyen Salih Uçan, ablasının güzellik merkezinin açılışına katıldı.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Muğla’nın gururu olan milli futbolcu Salih Uçan, ablası güzellik uzmanı Yasemin Uçan’a ait güzellik merkezinin açılışında pasta keserek tüm davetliler ile teker teker fotoğraf çektirdi. Marmaris Çıldır Mahallesi’nde düzenlenen açılış organizasyonuna Marmaris Kaymakamı Nurullah Kaya, Cumhuriyet Başsavcısı Fatma Gül Yörük, Belediye Başkanı Acar Ünlü, İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Murat Çam, İlçe Emniyet Müdürü Emre Alay ve ilçenin tanınmış simaları milli futbolcunun davetlisi olarak katılım sağlayarak açılış kurdelesini birlikte kestiler. İç mimarisi ve dekorasyonunu mimar Müzeyyen Alkan Onat ve Mimar Zeynep Memik’in yaptığı güzellik salonunun açılış organizasyonda davetlilere çeşitli ikramların yanı sıra, Yasemin Uçan imzalı güzellik bakım ürünleri hediye edildi.

Milli Futbolcu ve Beşiktaş oyuncusu Salih Uçan ablası Yasemin Uçan ile birlikte yaptığı açılış konuşmasında, “Memleketim Marmaris’e yakışır bir işletme kazandırdığımız için çok mutluyum. Futbol kariyerime adım attığım Marmaris’ten çıkıp milli takım oyuncusu ve Beşiktaş gibi büyük bir takımda yer almak çok gurur verici” diyerek açtıkları yeni işletmenin herkese hayırlı olması dileklerini iletti.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.