Marmari̇s Beledi̇ye Başkanı Ünlü: “Temi̇zli̇k Konusunda Duyarlılık Bekli̇yoruz”

MARMARİS BELEDİYE BAŞKANI ACAR ÜNLÜ, MERKEZ NOKTALARDAN BİRİ OLAN ATATÜRK VE CUMHURİYET CADDELERİNDEKİ ESNAFI ZİYARET ETTİ. SORUNLARI DİNLEYEN ÜNLÜ, ÖZELLİKLE TEMİZLİK KONUSUNDA DUYARLILIK BEKLEDİĞİNİ İFADE ETTİ.

Marmari̇s Beledi̇ye Başkanı Ünlü: “Temi̇zli̇k Konusunda Duyarlılık Bekli̇yoruz”
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 28.05.2024
3
A+
A-

Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, merkez noktalardan biri olan Atatürk ve Cumhuriyet caddelerindeki esnafı ziyaret etti. Sorunları dinleyen Ünlü, özellikle temizlik konusunda duyarlılık beklediğini ifade etti.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Devamlı olarak sahada, vatandaşlarla görüşerek sorunları ilk ağızdan dinleyen Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, Atatürk ve Cumhuriyet caddelerindeki esnafı ziyaret etti. Başkan Ünlü’ye birim amirleri de eşlik etti. Yaz aylarının gelmesiyle hareketliliğin başladığı yerlerden biri olan söz konusu caddelerde esnaf ile görüşen Başkan Ünlü, talep ve önerileri dinledi. Belediyenin çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Ünlü, yapılması gereken acil işlerle ilgili birim müdürleriyle istişare ederek gerekli talimatları verdi, notlar aldırdı.

“Halkçı belediyecilik anlayışıyla; birbirimizi dinleyerek ve anlayarak tüm sorunları çözüme kavuşturacağız” diyen Başkan Acar Ünlü, “Bugün müdürlerimizle birlikte Atatürk ve Cumhuriyet caddelerini gezdik. Yaz hareketliliğinin başladığı bölgede esnafımızla görüşerek talep ve önerileri dinledik; kendilerinden özellikle temizlik konusunda duyarlılık beklediğimizi ifade ettik. Ayrıca inşaat yasağını hatırlatarak tüm vatandaşlarımızdan hassas ve duyarlı olmalarını istedik” dedi. Ünlü; özellikle dereler, temizlik ve fen işleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak sorunların çözülmesi için gerekli çalışmaların yapılacağını kaydetti.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.