Köyceği̇zde Lgs Öncesi̇ Öğrenci̇lere Moral Kahvaltısı Düzenlendi̇

KÖYCEĞİZ’DE LGS ÖNCESİ ÖĞRENCİLERE MORAL KAHVALTISI DÜZENLENDİ

Köyceği̇zde Lgs Öncesi̇ Öğrenci̇lere Moral Kahvaltısı Düzenlendi̇
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 01.06.2024
2
A+
A-

Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde Yunus Emre Ortaokulu, Liselere Geçiş Sınavına girecek 8. Sınıf öğrencileri için kahvaltı programı düzenledi.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Köyceğiz Yunus Emre Ortaokulu’nun 8. sınıf öğrencileri için düzenlediği moral kahvaltısı Atatürk Kordonunda bulunan bir restoranda gerçekleşti. Köyceğiz Kaymakamı Mustafa Maslak, Köyceğiz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kerem Karahan ile birlikte Yunus Emre Ortaokulu’nun 8. sınıf öğrencileri için düzenlediği moral kahvaltısına katıldı. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Kaymakam Mustafa Maslak, hafta sonu gerçekleşecek LGS sınavına girecek olan tüm öğrencilere başarılar diledi. Köyceğiz Yunus Emre Ortaokulu Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Liselere Geçiş Sınavına katılacak olan öğrencilerimiz eğitim öğretim yılı boyunca çalıştılar, yoruldular. Öğrencilerimize moral vermek amacıyla kahvaltı programı düzenledik. Öğrencilerimize sınavda başarılar diliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Kahvaltı programına katılan öğrenciler organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti. Alınan bilgilere göre LGS çerçevesindeki Merkezî Sınav, 2 Haziran Pazar Günü 984 sınav merkezinde yapılacak. Merkezî sınav, Köyceğiz’de 2 okuldaki 19 salonda yapılacak olup sonuçlar 28 Haziran’da açıklanacak.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.