Kendi̇ Evi̇ni̇ Ve Araçlarını Yakıp, Olan Bi̇teni̇ Böyle İzlemi̇ş

MUĞLA’NIN MARMARİS İLÇESİNDE KENDİ EVİNİ VE ARAÇLARINI YAKAN ŞAHIS KORKU DOLU ANLARIN YAŞANMASINA NEDEN OLURKEN, O ANLARA AİT GÜVENLİK KAMERASI GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI.

Kendi̇ Evi̇ni̇ Ve Araçlarını Yakıp, Olan Bi̇teni̇ Böyle İzlemi̇ş
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 08.06.2024
1
A+
A-

Muğla’nın Marmaris ilçesinde kendi evini ve araçlarını yakan şahıs korku dolu anların yaşanmasına neden olurken, o anlara ait güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Şahsın kendi araçlarını ve evini yaktıktan sonra olup biteni hiçbir şey olamamış gibi izlemesi görüntülere yansıdı.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Olay, geçtiğimiz 24 Mayıs tarihinde Beldibi Mahallesi’nde yaşanmıştı. Edinilen bilgiye göre, S.Y. isimli şahıs henüz bilinmeyen bir nedenle kendisine ait ev, araba ve motorunu ateşe verdi. Kısa sürede büyüyen yangında alevler sokakta park halinde olan başka araçlara da sıçradı. Olayın ormanlık alana çok yakın bir mesafede olması sebebiyle Marmaris Orman İşletme ekipleri de hemen olay yerine sevk edilerek bölgede tedbir aldı. Orman işletme ve itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile yangın kısa sürede kontrol altına alınarak ormanlık alana sıçramadan söndürüldü. Yanan araçlar kullanılamaz hale gelirken, olay yerinden kaçan S.Y. polisler tarafından yakalandı. Marmaris Cumhuriyet Başsavcılığı konu ile ilgili soruşturma başlattı.

“Olay anına ait güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı”

Marmaris’te yaşanan olay, bölgedeki bir işletmenin güvenlik kamerası tarafından an be an kaydedildi. Şahsın evden çıkarak araçlarını ateşe vermesi ve sonrasında yaşananları izlemesi ve mahalle sakinlerinin araçlarını kurtarmaya çalışması yaşanan panik anları kameraya yansıdı.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.