Halkın Zi̇yareti̇ne Açılan Askeri̇ Gemi̇ İlgi̇ Gördü

MUĞLA’NIN FETHİYE İLÇESİNDE 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI VE TBMM’NİN KURULUŞUNUN 104. YILDÖNÜMÜ NEDENİYLE HALKIN ZİYARETİNE AÇILAN TCG KÖYCEĞİZ GEMİSİNE İLGİ BÜYÜK OLURKEN, GEMİ ÖNÜNDE UZUN KUYRUKLAR OLUŞTU.

Halkın Zi̇yareti̇ne Açılan Askeri̇ Gemi̇ İlgi̇ Gördü
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 23.04.2024
1
A+
A-

Muğla’nın Fethiye ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM’nin kuruluşunun 104. yıldönümü nedeniyle halkın ziyaretine açılan TCG Köyceğiz gemisine ilgi büyük olurken, gemi önünde uzun kuyruklar oluştu.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Fethiye Limanına demirleyen TCG Köyceğiz savaş gemisi ziyarete açıldı. Vatandaşlar Fethiye iskelesinde demirleyen savaş gemisini gezebilmek için uzun kuyruklar oluşturdu. Güneşli ve sıcak havaya rağmen kuyrukta bekleyen vatandaşlar gemiye girmeden önce üst aramasından geçirilerek alındı.

İskelede gemiyi gezmek için sırada bekleyen vatandaşlar gemiyi gezdikten sonra çok memnun kaldıklarını ifade ederek, “Şanlı ordumuzun TCG Köyceğiz gemisini gezme fırsatı bulduk, 23 Nisan Çocuk Bayramı nedeniyle Fethiye İskelesine demirleyen gemiyi gezerken göğsümüz kabardı. Çocuklarımız bu günü hiç unutmayacaklar” ifadelerini kullandı.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.