Gsb Muğla Yurtları Basketbolda Türki̇ye Şampi̇yonu

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI KREDİ VE YURTLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN BU YIL 35.Sİ DÜZENLENEN “KREDİ VE YURTLAR SPOR OYUNLARI” BASKETBOL TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA, GSB MUĞLA YURTLARI ERKEK TAKIMI BÜYÜK BİR BAŞARIYA İMZA ATARAK TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU.

Gsb Muğla Yurtları Basketbolda Türki̇ye Şampi̇yonu
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 28.05.2024
2
A+
A-

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü tarafından bu yıl 35’incisi düzenlenen “Kredi ve Yurtlar Spor Oyunları” Basketbol Türkiye Şampiyonasında, GSB Muğla Yurtları Erkek Takımı Türkiye Şampiyonu oldu.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Kocaeli İzmit Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen şampiyonada, final maçında GSB Muğla Yurtları, GSB Malatya Yurtları’nı 84-54’lük skorla mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı. Mücadele boyunca üstün bir performans sergileyen Muğla Yurtları, basketbol severlere heyecan dolu anlar yaşattı.

Şampiyon takım ve antrenör Serdar Türem, Muğla’ya dönüşlerinde coşkuyla karşılandı. Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş, Hizmet Müdürleri, Şube Müdürleri, Yurt Müdürleri ve İl Müdürlüğü personelleri, başarılı sporcuları ve antrenörlerini çiçeklerle karşılayarak tebrik etti.

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş, şampiyon takımın elde ettiği bu büyük başarıdan dolayı gurur duyduklarını belirterek, “Gençlerimizin bu başarısı bizler için büyük bir mutluluk kaynağı. Hem sporcularımızı hem de teknik ekibi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

GSB Muğla Yurtları Erkek Takımı, Türkiye şampiyonluğuyla hem Muğla’yı hem de bağlı bulundukları yurtları en iyi şekilde temsil etti. Bu başarı, gençlerin sporla iç içe sağlıklı ve disiplinli bir yaşam sürdürebilmeleri adına önemli bir örnek teşkil ediyor.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.