Bodruma Yeni̇ İtfai̇ye Bi̇nası

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VATANDAŞLARIN GÜVENLİĞİ VE OLAYLARA DAHA ETKİN MÜDAHALE İÇİN BODRUM’DA YENİ BİR İTFAİYE BİNASININ YAPIMINA BAŞLADI.

Bodruma Yeni̇ İtfai̇ye Bi̇nası
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 25.04.2024
4
A+
A-

Muğla Büyükşehir Belediyesi itfaiyelik olaylara müdahale ederek vatandaşların güvenliğini sağlamak, modern ve gelişmiş araç envanteri ile etkin çalışmalarda bulunmak ve donanımlı personel ile güven vermek için itfaiye ekiplerini geliştirmeye devam ediyor.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Bodrum’dan Seydikemer’e kadar 1661 kilometre kare gibi çok geniş bir coğrafyaya sahip olan Muğla’da, Büyükşehir Belediyesi tüm coğrafyada itfai olaylara müdahaleyi kolaylaştırma için grup amirlikleri ve istasyonları hayata geçirdi. 13 İlçede 41 farklı itfaiye istasyonda hizmet veren ekipler hem personel hem de araç gereç açısından gelişimine devam ediyor.

İtfaiye ekipler tek çatı altında toplanıyor

Bu kapsamda son olarak 46 Milyon 617 Bin TL yatırımla itfaiye hizmet binası yapımına başlanıyor. Böylelikle Bodrum’da bulunan tüm ekipler tek çatı altına toplanacak ve özel dizayn edilen alanlar ile birlikte olaylara daha hızlı müdahale edilmesi sağlanacak. İtfaiye binasının yapımı 25 Nisan 2024 tarihinde başlarken 210 gün içinde tamamlanıp vatandaşların hizmetine sunulması planlanıyor.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.