Beden Eği̇ti̇mi̇ Ve Spor Öğretmeni̇ Adaylarına Görev Eği̇ti̇mi̇

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENİ ADAYLARINA GÖREV EĞİTİMİ

Beden Eği̇ti̇mi̇ Ve Spor Öğretmeni̇ Adaylarına Görev Eği̇ti̇mi̇
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 07.05.2024
1
A+
A-

MSKÜ Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü tarafından “Resmi Bayram, Tören ve Kutlama Programlarının Hazırlanmasında Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeninin Görevleri” etkinliği düzenlendi.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında “Resmi Bayram, Tören ve Kutlama Programlarının Hazırlanmasında Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeninin Görevleri” etkinliği düzenlendi.

Spor Bilimleri Fakültesi Şehit Piyade Komando Yüzbaşı Özgür Özekin Amfisinde gerçekleştirilen etkinlikte, Muğla İli Tören Komutanı ve Muğla Şehit Altuğ Pek Anadolu Lisesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Serhat Erdaş ile Menteşe Sosyal Bilimler Lisesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Osman Yılmaz, ulusal ve resmi bayramlar, mahalli kurtuluş günleri, Atatürk günleri ve tarihi günlerin kutlanmasında Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenlerinin görevlerini anlattı.

Ayrıca etkinlikte 2023-2024 Eğitim- Öğretim yılında okul ve il düzeyinde gerçekleştirilen çeşitli kutlama örneklerine yer verildi. Etkinliğe Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Süleyman Murat Yıldız, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Mehmet Fatih Can, MSKÜ Spor Bilimleri Fakültesi öğretim elemanları ile Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni adayları katıldı.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.