Başkan Ünlü: “Her Zaman Yanınızdayız”

BAŞKAN ÜNLÜ: “HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”

Başkan Ünlü: “Her Zaman Yanınızdayız”
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 13.05.2024
3
A+
A-

Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, ENABİRDER’in düzenlediği piknikte engelliler ve aileleri ile bir araya geldi. “Her zaman yanınızdayız” diyen Başkan Ünlü, down sendromlu bir çocukla zeybek oynayarak onların neşesine ve eğlencesine ortak oldu.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Marmaris’te yaşayan engelliler ve aileleri ‘birlikte yaşamak için engel yok’ sloganıyla düzenlenen piknikte bir araya geldi. Engelliler Haftası dolayısıyla Engelli ve Aileleri Birliği Derneği (ENABİRDER) tarafından Günnücek Milli Parkı’nda düzenlenen pikniğe Marmaris Kaymakamı Nurullah Kaya ve Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü de katıldı. Marmaris Kaymakamlığı, Marmaris Belediyesi, Milli Parklar Genel Müdürlüğü ve MARTİMDER’in de katkı sunduğu etkinliğe özel çocukların gösterileri damgasını vurdu.

“Desteğimiz devam edecek”

Burada yaptığı konuşmada engelli bireylerin toplum için çok önemli olduğunu söyleyen Ünlü, “Hepimiz hayatı ileriye taşımak için de birlikte hareket edebilmenin yollarını aramalıyız. O yüzden öğretmenlerimizin, okullarımızın yaptığı çalışmaları çok kıymetli buluyorum. Biz de Marmaris Belediyesi olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonra da toplumun bütün bireylerine, özel çocuklarımıza ihtiyaç duyduğu her anda desteğimizi vereceğiz. Herkes bir engele sahip olabilir ama önemli olan yüreklerin engelsiz olması. Bütün çocuklarımıza gösterdikleri performans için teşekkür ediyorum. Öğretmenlerine ve ailelerine de topluma yaptığınız hizmet, çocuklarımıza ve geleceğimize sunduğunuz katkı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Başkan Ünlü, down sendromlu bir çocukla da zeybek oynayarak onların neşesine ve eğlencesine ortak oldu.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.