Başkan Ünlü Fırtına Nedeni̇yle Zarar Gören Alanlarda İncelemelere Bulundu

MARMARİS BELEDİYE BAŞKANI ACAR ÜNLÜ, HAFTA SONU ETKİLİ OLAN FIRTINA NEDENİYLE ZARAR GÖREN BURUNUCU MACERA PARKI, MARMARİS BELEDİYESİ ARAÇ PARKI İLE TURUNÇ MAHALLESİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU. ÜNLÜ, “TAMİR ÇALIŞMALARINA BAŞLADIĞIMIZ YERLERİ ESKİSİNDEN DAHA SAĞLAM BİÇİMDE HİZMETE SUNACAĞIZ” DEDİ.

Başkan Ünlü Fırtına Nedeni̇yle Zarar Gören Alanlarda İncelemelere Bulundu
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 23.04.2024
1
A+
A-

Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, hafta sonu etkili olan fırtına nedeniyle zarar gören Burunucu Macera Parkı, Marmaris Belediyesi Araç Parkı ile Turunç Mahallesi’nde incelemelerde bulundu. Ünlü, “Tamir çalışmalarına başladığımız yerleri eskisinden daha sağlam biçimde hizmete sunacağız” dedi.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Marmaris’te geçtiğimiz cumartesi günü etkili olan fırtına ve hortum nedeniyle Burunucu Macera Parkı, Marmaris Belediyesi Araç Parkı ve Muğla Büyükşehir Belediyesi mezbahasında zarar meydana gelmişti. Hafta sonu belediye başkanları toplantısı nedeniyle Ankara’da olan Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, Marmaris’e döner dönmez zarar gören alanlarda incelemelerde bulundu.

Belediye birim müdürleriyle birlikte Burunucu Macera Parkı ve Belediye Araç Parkı’na giden Başkan Ünlü, hasar oranı ve yapılan tamir çalışmalarıyla ilgili birim müdürlerinden bilgi aldı. “Ekiplerimiz iş başında” diyen Başkan Ünlü, “Hasar tespitinin ardından hemen tamir çalışmalarına başladığımız yerleri eskisinden daha sağlam biçimde hizmete sunacağız” ifadesini kullandı.

Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, fırtınadan etkilenen Turunç Mahallesi’ni de ziyaret etti. Fırtına nedeniyle maddi hasar meydana gelen yerlerde ekibiyle birlikte incelemelerde bulunan ve etkilenen esnafla görüşen Başkan Ünlü, ayrıca sezon öncesi yapılması gereken son çalışmalarla ilgili de değerlendirmelerde bulundu. Ünlü, Marmaris’i sezona en hazır hale getirmek için çalışmalara devam ettiklerini iletti.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.