Başkan Tezcan, Mahalle Muhtarlarıyla Bi̇r Araya Geldi̇

BAŞKAN TEZCAN, MAHALLE MUHTARLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Başkan Tezcan, Mahalle Muhtarlarıyla Bi̇r Araya Geldi̇
vodafon_içkale_19_şubat_2024
vodafon_içkale_19_şubat_2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 21.05.2024
1
A+
A-

Ortaca Belediye Başkanı Evren Tezcan ilçeye bağlı mahallelerin muhtarları ile kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Tezcan muhtarların istek ve taleplerini dinleyerek hizmet işbirliğinin önemini vurguladı.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Ortaca Belediye Başkanı Evren Tezcan ve Belediye Meclis Üyeleri, yerel yönetimde işbirliğinin önemine dikkat çekmek amacıyla mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Ortaca Belediyesi’ne ait Günlüklü Restoran’da düzenlenen kahvaltı programında, muhtarların istekleri ve talepleri dinlendi.

Başkan Tezcan, “Kıymetli Hemşerilerim, bugün ilçemizdeki mahalle muhtarlarımızla kahvaltı programında bir araya gelerek, belediyemizin hizmetlerini mahallelerimize en iyi şekilde ulaştırmak için koordineli çalışmanın önemine inandığımızı bir kez daha vurguladık. Mahallelerimizdeki sorunları ve ihtiyaçları ilk elden dinleyerek, çözüm yollarını birlikte belirleyeceğiz. Bu işbirliği sayesinde, Ortaca’nın her köşesine daha hızlı ve etkin hizmet sunmamız mümkün olacak. Siz değerli Ortacalılar için durmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Toplantıda, mahallelerin ihtiyaçlarına yönelik projeler ve çözüm önerileri masaya yatırıldı. Başkan Tezcan, muhtarlarla düzenli olarak bir araya gelmeye ve onların sesi olmaya devam edeceğinin altını çizdi.

db
Bodrum-SıraSende-YeniÖğretimDönemi-1140x200-20 şubat 2024
Titanik-Kurban-bayramı-1140x200px
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.