Tarım Okuryazarlığı İle Yeşi̇l Tarım Projesi̇ Başladı

MUĞLA’DA, TÜRKİYE’NİN FARKLI NOKTALARINDAN GELEN 30 ÖĞRENCİYİ BİR ARAYA GETİREN “TARIM OKURYAZARLIĞI İLE YEŞİL TARIM PROJESİ’NİN AÇILIŞ PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Tarım Okuryazarlığı İle Yeşi̇l Tarım Projesi̇ Başladı
vodafon_içkale_19_şubat_2024
Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 24.06.2024
7
A+
A-

Muğla’da, Türkiye’nin farklı noktalarından gelen 30 öğrenciyi bir araya getiren “Tarım Okuryazarlığı ile Yeşil Tarım Projesi’nin açılış programı gerçekleştirildi.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Menteşe, Milas ve Ula ilçelerinde 5 gün boyunca 23 kişilik proje ekibiyle birlikte 7 alanda 25 farklı etkinlik düzenlenecek. Açılış programında konuşan Muğla İl Millî Eğitim Müdürü Emre Çay, proje kapsamında Muğla’da ağırlanan öğrencilerle buluştu. İl Millî Eğitim Müdürü Çay, öğrencilerin tarım okuryazarlık düzeylerini artırmayı hedefleyen bu projeye büyük önem verdiklerini belirtti.

Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Çay konuşmasında şunları söyledi: “Ülkemizin farklı illerinden tarım anlamında dezavantajlı olan 30 öğrencimizi, muhteşem doğası ve iklimiyle yeryüzü cenneti olan güzel Muğla’mızda ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İnanıyorum ki, bu proje tarım sektörüne ilgi duyan ve bu alanda geleceklerini planlayan öğrencilerimiz için önemli bir etkinlik olacaktır. Bu projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen tüm paydaşlara şükranlarımı sunuyor, öğrencilerimizin projede aktif olarak yer almalarını ve tarım okuryazarlıklarını geliştirmelerini diliyorum” dedi.

Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024-2
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
halkarnas 27 haziran 2024
db
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.