Muğlada Trafi̇k Eki̇pleri̇ Vatandaşları Bi̇lgi̇lendi̇rdi̇

MUĞLA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TRAFİK TESCİL VE DENETLEME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ HAYATLA YARIŞILMAZ, BAYRAMINIZ KEMERLİ OLSUN MOTTOLARI DOĞRULTUSUNDA ETKİNLİK GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Muğlada Trafi̇k Eki̇pleri̇ Vatandaşları Bi̇lgi̇lendi̇rdi̇
vodafon_içkale_19_şubat_2024
Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 10.04.2024
3
A+
A-

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri ’hayatla yarışılmaz’ ve ’bayramınız kemerli olsun’ mottoları doğrultusunda etkinlik gerçekleştirildi.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Etkinlik Muğla Menteşe’de bulunan alışveriş merkezinde Trafik Polisleri tarafından açılan stantta gerçekleştirildi. Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören stantlarda emniyet kemeri el broşürleri dağıtılarak bilgilendirme yapıldı. Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından seyahat esnasında araç kullanan sürücü kural ihlali yapması halinde kırmızı düdük çalarak uyarması ve aile içi farkındalık oluşturmak amacıyla çocuklara kırmızı düdük ve trafik tayfa tişörtü dağıtıldı. Ekipler trafik kurallarını eğlenerek öğrenmeleri için trafik konulu boyama kitabı, balon, anahtarlık, dağıtılarak araç sürücüleri için polis logolu araç kokusu dağıtıldı. Stantta yer alan motorize unsurlarına çocuklar yoğun ilgi gösterdi. Çakar tertibatı ve sesli uyarı siren sistemi çocuklarca deneyimlenerek, ’bayramınız kemerli olsun, iyi bayramlar, hayatla yarışılmaz’ mesajı standı ziyaret eden yol kullanıcılarına aktarıldı.

Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024-2
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
halkarnas 27 haziran 2024
db
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.