Muğlada Tarım Daha Veri̇mli̇ Hale Geti̇ri̇lecek

MUĞLA TARIM VE ORMAN BAKAN YARDIMCISI EBUBEKİR GİZLİGİDER’İ AĞIRLADI.

Muğlada Tarım Daha Veri̇mli̇ Hale Geti̇ri̇lecek
vodafon_içkale_19_şubat_2024
Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 06.07.2024
4
A+
A-

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider, bir takım temaslarda bulunmak için geldiği Muğla’da katıldığı toplantıda tarımsal potansiyelini vurgulayarak, bölgedeki çalışmaların desteklenmesi gerektiğini belirtti.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider Muğla’da bakanlığa bağlı kurum ve kuruluşların faaliyetleri değerlendirildiği istişare toplantısına katıldı. Toplantıda; bitkisel üretim, hayvancılık, arıcılık, su ürünleri ve tarımsal kalkınma alanlarındaki çalışmalar masaya yatırılırken Muğla’nın su yönetimine dair sorumluluklar ve projeler hakkında da bilgi sunuldu.

Toplantıda yapılan değerlendirmeler sonucunda, Muğla’nın tarım ve ormancılık faaliyetlerinin daha verimli hale getirilmesi için çeşitli projeler ve işbirliği fırsatları üzerinde duruldu. Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider, Muğla’nın tarımsal potansiyelini vurgulayarak, bölgedeki çalışmaların desteklenmesi gerektiğini belirtti.

Muğla’nın tarım ve su yönetimi alanındaki projelerinin daha etkin bir şekilde hayata geçirilmesi için önemli bir adım olarak değerlendirilen toplantıya, Muğla Valisi Dr. İdris Akbıyık, Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürü Turgay Türkyılmaz, Muğla Tarım ve Orman İl Müdürü Barış Saylak, Muğla milletvekilleri ve davetliler katıldı.

Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024-2
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
halkarnas 27 haziran 2024
db
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.