Mskü İle Mutso Arasında İş Bi̇rli̇ği̇ Protokolü İmzalandı

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ (MSKÜ) TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ (TTO) İLE MUĞLA TİCARET VE SANAYİ ODASI (MUTSO) ARASINDA, ORTAK ÇALIŞMALARI TEŞVİK ETMEK VE KARŞILIKLI ÇALIŞMA ANLAYIŞINI GELİŞTİRMEK AMACIYLA 3 YILLIK İYİ NİYET İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

Mskü İle Mutso Arasında İş Bi̇rli̇ği̇ Protokolü İmzalandı
vodafon_içkale_19_şubat_2024
Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 04.07.2024
2
A+
A-

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) ile Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) arasında, ortak çalışmaları teşvik etmek ve karşılıklı çalışma anlayışını geliştirmek amacıyla 3 yıllık İyi Niyet İş Birliği Protokolü imzalandı.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

MUTSO binasında düzenlenen imza töreninde, MSKÜ Rektör Yardımcısı ve İnova Muğla TTO A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Deniz Ülgen, TTO Koordinatörü Prof. Dr. Ertan Ercan, TTO Fikri Mülkiyet Hakları Birimi Modül Sorumlusu Öğretim Görevlisi İlknur Alpak ve MUTSO Genel Sekreter Yardımcısı ve Proje Birimi Sorumlusu Elvan Kocagöz hazır bulundu. Protokol, MSKÜ TTO Koordinatörü Prof. Dr. Ertan Ercan ile MUTSO Başkanı Bülent Karakuş tarafından imzalandı.

Protokol kapsamında taraflar, eğitim, karşılıklı proje geliştirme ve araştırma faaliyetlerinde iş birliği yapabilecek. Protokol kapsamındaki tüm faaliyetler, ülke mevzuatları ve imkanları sınırları dahilinde yürütülecek.

İş birliğine dayalı ortak proje, araştırma ve bilimsel yayın yapılması planlanan protokolde ayrıca kongre, sempozyum, eğitim, konferans gibi ortak akademik ve bilimsel faaliyetler ile ortak sportif ve kültürel aktiviteler de düzenlenecek. Üniversite-sanayi iş birliğini geliştirecek sektör toplantıları, ziyaretler ve diğer faaliyetlerin yanı sıra, Muğla’da faaliyet gösteren sektörleri ilgilendiren konularda yapılacak akademik çalışma ve araştırmalarda karşılıklı iş birliği imkanları da değerlendirilecek.

Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024-2
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
halkarnas 27 haziran 2024
db
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.