Menteşe Halk Eği̇ti̇mi̇ Merkezi̇nde El Emeği̇ Sergi̇si̇ Açıldı

MUĞLA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ EMRE ÇAY, MENTEŞE HALK EĞİTİMİ MERKEZİ BÜNYESİNDE YIL BOYUNCA KURSİYERLER TARAFINDAN HAZIRLANAN EL EMEĞİ GÖZ NURU ÜRÜNLERİN SERGİLENDİĞİ SERGİNİN AÇILIŞINI, PROTOKOL EŞLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRDİ.

Menteşe Halk Eği̇ti̇mi̇ Merkezi̇nde El Emeği̇ Sergi̇si̇ Açıldı
vodafon_içkale_19_şubat_2024
Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 05.06.2024
1
A+
A-

Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, Menteşe Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde yıl boyunca kursiyerler tarafından hazırlanan el emeği göz nuru ürünlerin sergilendiği serginin açılışını, protokol eşliğinde gerçekleştirdi.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Menteşe Halk Eğitim Müdürü Muzaffer Kanat’ın açılış konuşması ile başlayan program, Halk Oyunları gösterisi ile renklendi. Açılış konuşmasının ardından, kursiyerlerin yıl boyunca büyük bir özenle hazırladığı ürünlerin sergilendiği sergi açılışı yapıldı.

Vatandaşların ziyaretine açık olan ’Yıl Sonu Sergisi’ni gezerek, kursiyerlerin büyük emekle hazırladığı ürünleri inceleyen İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, sergiye katkı sağlayan usta öğretici, öğretmen ve kursiyerlere teşekkür etti. Serginin gezilmesinin ardından, günün anısına pasta kesimi gerçekleştirildi.

Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, kurslarda görev alan tüm usta öğreticilere, öğretmenlere ve kursiyerlere teşekkür ederek, “Kursiyerlerimizin el emeği göz nuru ürünlerini sergilediğimiz bu etkinlik, eğitim ve öğrenmenin hayat boyu devam ettiğini bir kez daha göstermektedir. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024-2
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
halkarnas 27 haziran 2024
db
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.