Marmari̇ste İnsan Kaçakçıları Tutuklandı

MARMARİS’TE İNSAN KAÇAKÇILARINA BÜYÜK VURGUN İKİ OPERASYON DÖRT TUTUKLAMA

Marmari̇ste İnsan Kaçakçıları Tutuklandı
vodafon_içkale_19_şubat_2024
Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 09.07.2024
2
A+
A-

Yasa dışı yollardan düzensiz göçmenleri yurt dışına kaçırma girişiminde bulunan insan kaçakçılarına ve düzensiz göç ile mücadele çalışmalarında polisin ve kırsal mahallelerde Jandarmanın yaptığı operasyonlarda umut tacirleri teker teker yakalanarak adalete teslim ediliyor.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Marmaris Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti ile Mücadele Grup Amirliği ekipleri yaptıkları rutin denetimler ve uygulamalar sırasında Armutalan mahallesi Datça yolu üzerinde iki şüpheli aracı durdurdu. Durdurulan araçlarda Suriye, Filistin ve Fas uyruklu 9 düzensiz göçmen ile birlikte aracın şoförü ve organizatör oldukları tahmin edilen F.T, O.A, S.K isimli üç kişi Marmaris Cumhuriyet Başsavcılığı talimatı ile gözaltına alındılar. Gözaltı işlemlerinin ardından Marmaris adliyesine çıkarılan ve savcılık ifadelerinin ardından tutuklama talebi ile mahkemeye sevk edildiler. Çıkarıldıkları mahkemece 3 insan kaçakçısı tutuklanarak cezaevine gönderildiler.

Marmaris İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler ise kırsal mahallelerde yaptıkları düzensiz göçle mücadele operasyonlarında, bir çok kez yasa dışı yollarla insan kaçakçılığı yaptığı tespit edilen H.A isimli şahsı yakaladı. Gözaltı işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen H.A, tutuklandı.

Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024-2
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
halkarnas 27 haziran 2024
db
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.