Marmari̇ste Eski̇yen Parklar Revi̇ze Edi̇li̇yor

MARMARİS BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, HATİPİRİMİ MAHALLESİ’NDE BULUNAN VE ATIL VAZİYETTE DURAN PARKI BAŞTAN AŞAĞIYA YENİLENMEK İÇİN KOLLARI SIVADI.

Marmari̇ste Eski̇yen Parklar Revi̇ze Edi̇li̇yor
vodafon_içkale_19_şubat_2024
Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 01.07.2024
2
A+
A-

Marmaris Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Hatipirimi Mahallesi’nde bulunan ve atıl vaziyette duran parkı baştan aşağıya yenilenmek için kolları sıvadı.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Marmaris Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçeye bir yandan yeni yeşil alanlar kazandırırken, bir yandan da eskiyen parkları revize ediyor. Hatipirimi Mahallesi’nde bulunan ve atıl vaziyette duran parkta da yenileme çalışması başlatıldı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleriyle birlikte yürütülen çalışmada ilk olarak parkın altyapısı yenilenecek. İçinde muhtarlık binasının da bulunduğu yaklaşık 2000 metrekarelik alanda basketbol sahası, çocuk oyun alanı, açık hava spor aletleri ve oturma alanları olacak. Yetişkinler açık havada spor yapma ve keyifli vakit geçirme imkanı bulurken, çocuklar da parkta güvenle vakit geçirecek. Parkın iki ay içinde hizmete açılması hedefleniyor.

Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü de alanda denetimlerde bulundu. Fen İşleri ve Park Bahçeler müdürleri ile birlikte alanı ve projeyi inceleyen Başkan Ünlü, parkın içindeki çınar ağaçlarına dikkat çekerek “Buradaki çınar ağaçlarıyla birlikte yeni ağaçlar da dikerek Yeşil Marmaris’e güzel bir park kazandıracağız” dedi.

Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024-2
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
halkarnas 27 haziran 2024
db
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.