Marmari̇s Çamlı Ve Çeti̇beli̇ndeki̇ Çalışmalarda Sona Geli̇ndi̇

MUĞLA’NIN MARMARİS İLÇESİNDE ÇETİBELİ VE ÇAMLI’DAKİ ÇOK AMAÇLI SALONLARIN YAPIMINDA DA SONA GELİNDİ. MARMARİS BELEDİYE BAŞKANI ACAR ÜNLÜ BİNALARDA İNCELEMELERDE BULUNDU.

Marmari̇s Çamlı Ve Çeti̇beli̇ndeki̇ Çalışmalarda Sona Geli̇ndi̇
vodafon_içkale_19_şubat_2024
Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 25.06.2024
4
A+
A-

Muğla’nın Marmaris ilçesinde Çetibeli ve Çamlı’daki çok amaçlı salonların yapımında da sona gelindi. Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü binalarda incelemelerde bulundu.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Marmaris Belediyesi’nin mahalle sakinlerinin düğün, nişan gibi özel günlerine ev sahipliği yapması amacıyla hayata geçirdiği çok amaçlı salonların yapımı devam ediyor. Çetibeli ve Çamlı’daki çok amaçlı salonların yapımında da sona gelindi. Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü de yapımı süren binalarda incelemelerde bulundu. Başkan Ünlü, Fen İşleri Müdürü Özgür Han’dan son durum hakkında bilgi aldı. Çalışmaların hızlandırılacağını ve en kısa sürede hizmete sunulacağını söyleyen Başkan Ünlü, “Mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarına ve taleplerine göre çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çok amaçlı salon, spor alanı, halı saha olmayan mahallelerde de projelendirerek hayata geçireceğiz” dedi.

Çamlı, Çetibeli’nin yanı sıra Karacasöğüt ve Yeşilbelde mahallelerinde incelemelerde bulunan Başkan Acar Ünlü, mahalle sakinleriyle de bir araya gelerek sohbet etti. Ünlü, “Tüm mahallelerimizde yaşam kalitesini yükseltmek ve halkımızın hak ettiği hizmeti alması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadesini kullandı.

Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024-2
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
halkarnas 27 haziran 2024
db
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.