Kelebekler Vadi̇si̇nde Fotoğraf Merakı Öldürüyordu

MUĞLA’NIN FETHİYE İLÇESİNDE ÖLÜDENİZ KELEBEKLER VADİSİNİN ÜST BÖLÜMÜNDEKİ KAYALIKLARA FOTOĞRAF ÇEKMEK İÇİN GİDEN 40 YAŞINDAKİ MAHMUT KULA, AYAĞI KAYARAK DÜŞMESİ SONRASI VÜCUDUNUN ÇEŞİTLİ YERLERİNDEN YARALANDI.

Kelebekler Vadi̇si̇nde Fotoğraf Merakı Öldürüyordu
vodafon_içkale_19_şubat_2024
Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 16.06.2024
3
A+
A-

Muğla’nın Fethiye ilçesinde Ölüdeniz Kelebekler Vadisinin üst bölümündeki kayalıklara fotoğraf çekmek için giden 40 yaşındaki Mahmut Kula, ayağı kayarak düşmesi sonrası vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Edinilen bilgiye göre, Babadağ’ın eteklerinde bulunan dünyaca ünlü Faralya Mahallesindeki kayalıklardan Kelebekler Vadisinin fotoğrafını çekmek için kayalıklara çıkan Mahmut Kula, iddiaya göre aldığı alkolün de etkisi ile kayalıklardan kayarak uçuruma düştü.

112 Acil Çağrı Merkezine bilgi verilmesi üzerine düşen Kula’nın kurtarılması için Ulusal Medikal Kurtarma ve Jandarma JAK timleri bölgeye sevk edildi. Uzun biri yürüyüş sonrası yaralı vatandaşa ulaşan ekipler yaralı vatandaşa ulaştı. İlk sağlık müdahalesi UMKE ekipleri tarafından olay yerinde yapılan vatandaş, sedye yardımı ile dik yamaçlardan ve kayalıklardan yürüyerek sağlık ekiplerine teslim edildi.

Fethiye Devlet Hastanesine kaldırılan Mahmut Kula’nın düşme sonucu bel, kafa, sağ omuz travması, alnında ve vücudunun değişik noktalarında yüzeysel yaralanmaların olduğu ve bilincinin açık olduğu öğrenildi.

Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024-2
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
halkarnas 27 haziran 2024
db
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.