Bodrumda Otel Personeli̇ Zehi̇rlendi̇

MUĞLA’NIN BODRUM İLÇESİNDE ÇALIŞTIKLARI OTELDE YEDİKLERİ YEMEK SONRASI KARIN AĞRISI, BULANTI VE KUSMA ŞİKAYETLERİ İLE HASTANEYE KALDIRILAN 19 PERSONELİN GIDA ZEHİRLENMESİ YAŞADIĞI BELİRLENDİ.

Bodrumda Otel Personeli̇ Zehi̇rlendi̇
vodafon_içkale_19_şubat_2024
Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 04.07.2024
3
A+
A-

Muğla’nın Bodrum ilçesinde çalıştıkları otelde yedikleri yemek sonrası karın ağrısı, bulantı ve kusma şikayetleri ile hastaneye kaldırılan 19 personelin gıda zehirlenmesi yaşadığı belirlendi. Personel, tedavilerinin ardından taburcu oldu.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Göltürkbükü Mahallesi’nde faaliyet gösteren bir otelde çalışan 19 personel, akşam yemeği sonrası karın ağrısı, bulantı ve kusma şikayetleri yaşadı. İhbarın ardından sağlık ekipleri olay yerine sevk edildi.

Olay yerinde ilk müdahaleleri yapılan personel, Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Tedavileri tamamlanan 19 kişinin taburcu edildiği öğrenildi. Gıda zehirlenmesi olduğu belirlenen dolayla ilgili inceleme başlatıldı.

Bodrum İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü görevlileri, personelin yediği yemekten, Bodrum İlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleri de içilen suların numunesini aldı.

Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024-2
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
halkarnas 27 haziran 2024
db
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.