Bodrum Stadyumu, Süper Li̇ge Hazırlanıyor

TARİHİNDE İLK KEZ SÜPER LİGE ÇIKAN BODRUM FK MAÇLARI BODRUM’DA OYNANMASI İÇİN STADI TFF SÜPER LİG İÇİN KRİTERLERİ İLE UEFA STANDARTLARINA UYGUN HALE GETİRMEK İÇİN ÇALIŞMALARI SÜRDÜRÜYOR

Bodrum Stadyumu, Süper Li̇ge Hazırlanıyor
vodafon_içkale_19_şubat_2024
Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 07.07.2024
4
A+
A-

Tarihinde ilk kez Süper Lig’de mücadele edecek Bodrum FK, maçlarını Bodrum’da oynamak için stadyumunu TFF ve UEFA standartlarına uygun hale getirmek için çalışmaları sürdürüyor. Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci ve Bodrum FK Başkan vekili Selahattin Polat da stadyumda yapılanları inceledi.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Bodrum’da büyük bir heyecan oluşturan Bodrum FK’nın Süper Lig’e çıkmasının ardından gözler Bodrum Stadyumu’na çevrilmişti. Maçların Bodrum’da oynanması için hızlı bir şekilde çalışma başlatıldı. Stadyumu UEFA standartlarına uygun hale getirmek için seferber olan ekipler, stadın Süper Lig maçlarına yetişmesi için gece gündüz çalışmalara başladı.

Başkan yerinde inceledi

Stadyumdaki tadilatları yerinde inceleyen Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci ve Bodrum FK Başkan Vekili Selahattin Polat, tadilatlar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Mandalinci ve Polat stadın her köşesini gezerek tadilatın bir an önce bitmesi için çalışmaların daha da hızlanması için ellerinden geleni yapacaklarını açıkladı. Stadın tadilat sürecinin zaman zaman yerinde inceleyen ve ekipleri seferber eden Başkan Vekili Selahattin Polat ise UEFA standartlarına uygun stat için kolları sıvadığını en kısa sürede tadilatın bitmesi için tüm ekipleri seferber edeceğini söyledi. Tüm Bodrum halkı ise Bodrum’da Süper Lig maçlarının oynanmasını heyecanla bekliyor.

Öte yandan, Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit ve Bodrum İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Oktay Dumruk da geçtiğimiz günlerde stada gelerek yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024-2
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
halkarnas 27 haziran 2024
db
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.