Başkan Ünlü Yangın Alanlarında İncelemelerde Bulundu

BÖRDÜBET’TE ÇIKAN YANGINA MÜDAHALE ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEYEN MARMARİS BELEDİYE BAŞKANI ACAR ÜNLÜ, HERKESİ DAHA DİKKATLİ OLMAYA DAVET ETTİ.

Başkan Ünlü Yangın Alanlarında İncelemelerde Bulundu
vodafon_içkale_19_şubat_2024
Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 01.07.2024
4
A+
A-

Bördübet’te çıkan yangına müdahale çalışmalarını yerinde inceleyen Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, herkesi daha dikkatli olmaya davet etti.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Hisarönü Bördübet Mevki’nde çıkan yangın yürekleri ağızlara getirdi. Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü de yangın haberini alır almaz bölgeye intikal etti. Başkan Ünlü, Belediye’nin 18 tonluk su tankerinin arasözlere su takviyesi yaptığı söndürme çalışmalarını yakından takip etti. İtfaiye ve Orman İşletme yetkililerinden bilgi aldı.

Yangının söndürülmesiyle rahat bir nefes aldıklarını söyleyen Başkan Acar Ünlü, Türkiye’nin farklı illerinde 44 noktada çıkan yangına üzülürken Marmaris’te çıkan yangının yürekleri ağızlara getirdiğini belirterek, “Lütfen yangına hassas bir bölgede yaşadığımızı asla aklımızdan çıkartmayalım. Başta izmarit olmak üzere yangına neden olan çöplerin doğaya atılması, anız yakma, eşyaların ateşe verilmesi, piknik ve çoban ateşi gibi risk oluşturabilecek eylemlerden uzak durulmasını önemle rica ediyorum. Bu konuda hepimiz çok dikkatli olmalıyız. Ormanlara gözümüz gibi bakmalıyız. Herkese geçmiş olsun diyor, canla başla çalışan tüm ekiplere şükranlarımı sunuyorum” açıklamasını yaptı.

Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024-2
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
halkarnas 27 haziran 2024
db
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.