Başkan Ünlü: “Marmari̇s İçi̇n Proje Üreti̇yoruz”

AYDIN (İHA) – MARMARİS BELEDİYE BAŞKANI ACAR ÜNLÜ; “MARMARİS’İMİZİN DÖRT BİR YANINDA YENİ PARKLAR YAPACAK, NEFES ALINAN ALANLARI ÇOĞALTACAĞIZ” DEDİ.

Başkan Ünlü: “Marmari̇s İçi̇n Proje Üreti̇yoruz”
vodafon_içkale_19_şubat_2024
Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 10.07.2024
6
A+
A-

Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü; “Marmaris’imizin dört bir yanında yeni parklar yapacak, nefes alınan alanları çoğaltacağız” dedi.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, Park Bahçeler Müdürlüğü’nün planladığı projelerle ilgili müdürlük çalışanlarıyla bir toplantı yaptı. İçmeler Atatürk Bilim ve Eğitim Parkı’nda yapılan sunumda sahadaki çalışmalar anlatılırken, önümüzdeki süreçte yapılacak projelerle ilgili bilgi verildi. Park Bahçeler Müdürü Ali Erdil’in sunum yaptığı programa peyzaj mimarları, ziraat mühendisi ve bölge çavuşları da katıldı.

Bilim Parkı’ndaki eğitim alanları ve laboratuvarda da incelemelerde bulunan Başkan Ünlü; “Sahadaki çalışmalarıyla ilgili bilgiler aldığımız ekibimizin çocuklarımızın güvenle oynayabileceği, ailelerimizin rahatça park edebileceği ve herkesin huzurla vakit geçirebileceği alanlar oluşturmak için ürettikleri projelerle ilgili sunumu dinledim. En kısa sürede kolları sıvayacak; Marmaris’imizin dört bir yanında yeni parklar yapacak, nefes alınan alanları çoğaltacağız. Çocuklarımız için hayalini kurduğumuz geleceği birlikte inşa edeceğiz. Bunun için yaz kış demeden büyük gayret gösteren Park Bahçeler Müdürlüğü emekçilerimize teşekkür ediyor; kolaylıklar diliyorum” dedi.

Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024-2
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
halkarnas 27 haziran 2024
db
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.