Alkollü Sürücünün Bodrumda Başlayan Kaçışı Mi̇lasta Sona Erdi̇

MUĞLA’NIN BODRUM İLÇESİNDEKİ ÇEVİRMEDEN KAÇAN SÜRÜCÜ MİLAS’TA POLİS EKİPLERİ TARAFINDAN YAKALANARAK GÖZALTINA ALINDI. ALKOLLÜ OLDUĞUNU VE ÇEVİRMEDEN KAÇTIĞINI KABUL EDEN ŞAHIS POLİS EKİPLERİNE GÜÇLÜK ÇIKARTIP, TEHDİT ETTİ.

Alkollü Sürücünün Bodrumda Başlayan Kaçışı Mi̇lasta Sona Erdi̇
vodafon_içkale_19_şubat_2024
Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
previous arrow
next arrow
Yayınlama: 01.07.2024
3
A+
A-

Muğla’nın Bodrum ilçesindeki çevirmeden kaçan sürücü Milas’ta polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Alkollü olduğunu ve çevirmeden kaçtığını kabul eden şahıs polis ekiplerine güçlük çıkartıp, tehdit etti.

bodrum-sokak-haber-youtube-abone
bodrum-sokak-haber-youtube-abone
previous arrow
next arrow

Olay, Milas ilçesinde akşam saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 20 SC 151 plakalı otomobili Bodrum’da durduran trafik ekipleri yaptıkları kontrollerde otomobil sürücüsü S.Ö.’nün alkollü olduğunu tespit etti. Polislerin bir anlık dalgınlığından yaralanarak kaçan sürücü ekipleri peşine taktı. Milas yönünde kaçan S.Ö.’nün kullandığı otomobil Milas akıllı kavşakta durduruldu. Polis ekiplerine zorluk çıkartan alkollü sürücü, “Ben de emekli başkomiser çocuğuyum. Dün Bodrum’da taksiciler beni dövdüler ben de emniyete gidip şikayetçi oldum. Ama polis ekipleri benim şikayetimin gereğini yapmadılar. Bugün de çevirmeden kaçtım. Alkollüyüm kabul ediyorum, zaten Bordum’da alkolmetreye de üfledim. Şu anda bu durumdayım” dedi.

Polise “karımdan uzak dur” dedi

Ekiplere güçlük çıkartmaya devam eden S.Ö. kendisini durduran sivil polislerden birine, “Sen düzgün bir adam değilsin. Benim karımdan, namusumdan uzak dur. Karımı falan ellersen sen öldürürüm” diyerek tehdit etti.

Ekipler tarafından kelepçelenen S.Ö. gözaltına alınıp polis otosuna bindirilerek emniyete götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Gümüşlük Festivali Bananer 2 Temmuz 2024-2
Turgutreis-Uğur-Kampus_12 Temmuz 2024
halkarnas 27 haziran 2024
db
previous arrow
next arrow
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.